Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Dlaczego ja?
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 23:35Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

Zaproszone osoby: 10
Ostatnio w tv posypało się programami tzw. fabularno-dokumentalnymi. Mam na myśli ambitne pozycje typu: "Szpital", "Dlaczego ja?", "Na sygnale", "Policjanci i policjantki", "Sąsiedzi", i jeszcze kilka by się znalazł. Czy społeczeństwo nasze, kochane naprawdę tak masowo to ogląda? Przecież produkcje te są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Gra aktorska na najwyższym poziomie, choć zdaję sobie sprawę, że właśnie o to chodzi aby jak najbardziej przypominało realne życie. O ile jeszcze telewizje komercyjne jestem w stanie zrozumieć, to takie pozycje w publicznej to już lekka przesada.
Z drugiej strony jestem fanem "Drogówki", "Uwaga pirat", no i kulinarne (Top Chef, Masterchef, a i Gesslerową od czasu do czasu obejrzę. :lol:
Wy jakie macie swoje ulubione pozycje?

Wysłany: |24 Paź 2014|, 2014 14:13

nie oglądam tego czegos co serwują w pudełku, wolę ksiązki fantastyka i fantasy, czasem horror, moge ci zapodać kilka pozycji jak chcesz wartych przezycia

Wysłany: |24 Paź 2014|, 2014 14:18

Zaproszone osoby: 10
Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. ;-)

Wysłany: |24 Paź 2014|, 2014 14:21

chyba zauważyłeś ze ja nieco wygadany jestem i gdzies muszę wypuścić parę hehe

tak na marginesie w piatkowe popołudnia było kiedyś "kręcić się bedzie Pankracy z panem, czy wszystkie dzieci już rozesmiane?"

Wysłany: |24 Paź 2014|, 2014 17:10

Pomogła: 4 razy
Ja lubie seriale typu supernatural czy zabojcze umysly. Na Geslerke tez rzuce okiem tak samo na pirata. Lubilam you can dance i idola :-) terazniejszych programow tego typu nie ogladam. Smiesza mnie te dlaczego ja dlaczego ty dlaczego my. Nie moge na to patrzec bo mnie denerwuje te gadanie co chwile narratora.
Ostatnio widzialam filmy: noc oczyszczenia, koliber, locknout. Polecam :-)

Wysłany: |24 Paź 2014|, 2014 19:16

Zaproszone osoby: 14
Pomogła: 21 razy
nikt nie ogląda a jednak puszczają tych soap-oper coraz więcej, ciekawe dlaczego ;-)

Wysłany: |27 Paź 2014|, 2014 08:13
Odpowiedz do tematu