Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Co ugotowaliście dzisiaj na obiad
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 19:36Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

JA DZISIAJ MIAŁAM NA OBIAD KOTLETY MIELONE W ŚRODKU Z GRZYBKAMI I MOJA ULUBIONĄ ZUPE POMIDOROWA.
JUTRO CHYBA ZROBIE BIGOS.............

Wysłany: |27 Sie 2017|, 2017 10:13

lola napisał/a:
JA DZISIAJ MIAŁAM NA OBIAD KOTLETY MIELONE W ŚRODKU Z GRZYBKAMI I MOJA ULUBIONĄ ZUPE POMIDOROWA.
JUTRO CHYBA ZROBIE BIGOS.............

Zupa pomidorowa pycha. Chociaż jeśli o mnie chodzi to nie przepadam za wersją z ryżem.Zdecydowanie bardziej pasuje mi wersja z makaronem. Bigosu nie lubię (jest dla mnie zbyt tłusty).

Dzisiaj na obiad mam zapiekankę ziemniaczaną ze szpinakiem:
https://www.przepisy.pl/p...a-ze-szpinakiem

Chyba najprostsza zapiekanka pod slońcem, ale jedna z lepszych.

Wysłany: |29 Sie 2017|, 2017 09:59

Zupa ogórkowa z przepisu Magdy Gessler + domowe grzanki

Wysłany: |30 Paź 2017|, 2017 13:09

Zaproszone osoby: 14
Pomogła: 21 razy
grochówka z boczkiem , lasagne i buchty w sosie truskawkowym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
odchudzam się :mrgreen:

Wysłany: |22 Lis 2017|, 2017 10:05

Ryba, ziemniaki i surówka.

Wysłany: |15 Gru 2017|, 2017 16:50

To poruszyliscie teraz temat rzeke. Ja od jakiegos czasu mieszkam sam i nie jako zostalem zmuszony do gotowania na wlasna reke. Na miescie niestety zamkneli jeden z moich ulubionych barow mlecznych gdzie porcje byly bardzo obfite i smaczne. Teraz jestem na poczatkowym etapie mojej przygody z gotowaniem ktora mam nadzieje w przyszlosci zaoowocuje zadowolonym podniebieniem. Odkad pamietam to jedyne co umialem to usmazyc nalesniki lub omleta .. wiem nie jest to zbyt wyszukany repertuar dan. Poszperalem troche w sieci .. udalo mi sie zdobyc potrzebna wiedze plus mnostwo przepisow. W niedziele na obiad robilem kartoflaki z boczkiem ( pelen przepis dla zainteresowanych tutaj https://uwielbiam.pl/przepis/kartoflak-z-boczkiem ) Wiecie, lubie sie po prostu najesc a to danie bylo dosc sycace. Jesli mam byc z wami szczery to nie spodziewalem sie tak dobrego posilku przy tak malym nakladzie pracy.

Wysłany: |13 Lut 2018|, 2018 14:07

Ja gotowałam dziś krupnik i robiłam pierogi - będzie na dwa dni.

Wysłany: |21 Lut 2018|, 2018 22:50
Odpowiedz do tematu