Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Majówka - gdzie spędzić 2-3 dni?
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 10:11Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

myślałem ze jest styczeń, hmm

Wysłany: |12 Sty 2017|, 2017 14:30

Ja w tym roku wybieram się na ]safari nurkowe :) W końcu spełnię swoje marzenia i przy okazji rozwinę swoją pasję.
Ostatnio zmieniony przez mzewa |22 Mar 2017|, 2017 17:20, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: |25 Sty 2017|, 2017 11:05

Ja się zastanawiam czy w tym roku nie wybrać się na Mazury! Strasznie kuszą mnie czartery łodzi. Uwielbiam żeglować, a do tego w tym roku zrobilibyśmy to razem z całą rodziną! Znacie może jakieś ciekawe miejsca na czarter łodzi za dobrą cenę?

Wysłany: |20 Mar 2017|, 2017 18:46

ostatnie dni na zorganizowanie majówki, sama sobie się dziwię że udało mi się w tym roku zaplanować z wyprzedzeniem :) postawiłam na Malagę tu dodatkowe informacje jeśli ktoś jeszcze jest na etapie planów http://www.promocjelotnic...air-w-maju.html
mam nadzieję, że będzie fajnie bo urlop i kolejna okazja do podróży dopiero jesienią

Wysłany: |20 Kwi 2017|, 2017 08:40

My wypoczywaliśmy nad morzem. I szczerze polecam ten termin:
nie ma tłumów
mozna spokojnie pozwiedzać
a ceny na majówkę i tak są o wiele niższe niż w sezonie czyli w lipcu i w sierpniu

Zwylke podróżowaliśmy w góry, w tym roku zrobiliśmy sobie odmianę i jestem z tego względu bardzo zadowolony :)
Noclegi zarezerwowalismy sobie na stronie:
https://www.blueapart.pl/

Można tam wynajać sobie własny apartament. Od jakiegoś czasu już preferujemy własnie tę formę noclegów. Jest wygodniej.

Wysłany: |22 Sie 2017|, 2017 11:30

Ja jadę do Firleja.

Wysłany: |15 Gru 2017|, 2017 16:52

mazury to takie miejsce w Polsce gdzie zawsze warto pojechać.

Wysłany: |14 Sty 2018|, 2018 17:01

Ja zastanawiam się, czy nie pojechać w tym roku za granicę np. na Korfu. Przeczytałam fajny artykuł o o tanich lotach z Pyrzowic w maju https://www..pl/5-pomyslo...owy-z-pyrzowic/ i przyznam, że trochę mnie zainspirował do dalszych podróży na własną rękę. Wcześniej latałam za granicę tylko z biura podróży, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. W końcu skoro inni jeżdżą sami i dają sobie radę... Do odważnych świat należy :D
Ostatnio zmieniony przez peto |10 Kwi 2018|, 2018 14:19, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: |9 Kwi 2018|, 2018 13:02
Odpowiedz do tematu