Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Gdzie na weekend?
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 16:33Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

Jeżeli znacie jakieś fajne miejsca gdzie ciekawie można spędzić weekend to piszcie o tym w tym temacie. Jakieś sprawdzone i godne polecenia pola namiotowe, jeziora, domki, itd.

Wysłany: |27 Lip 2007|, 2007 09:15

na wekend dzis np. jest krajowa premiera harrego pottera w chemiku minute po polnocy. pozatym jak co wekend mozna posluchac rafala nosala w pubie pod papugami uczestnika tegorocznych debiutow na festiwalu piosenki polskiej w opolu.rafal gra tam piosenki swojego autorstwa najczesciej w soboty. odbywa sie tez tam karaoke. atmosfera w barze fajna szczegulnego uroku dodaje letni ogrudek.Miejsce godne odwiedzenia.

Wysłany: |27 Lip 2007|, 2007 10:07

Zaproszone osoby: 14
Pomogła: 21 razy
proponuje po pierwsze blisko: Januszkowice, ośrodek "Pirat" można rozbic namiocik, dopiąc się do 230W i warunki sa komfortowe, fakt, że po zmianie własciciela popsuło się jedzenie w barze, ale piffko dalej to samo :mrgreen: , cisza i można popływać, bo jeziorko czyste.
na drugie, dalej: czyli okolice Pradziada Jesioniki, piekna przyroda, lasy, jeziora, nie mam jeszcze namiarów na noclegi, ale ponoć w Czechach każdy gospodarz ma agroturystyke, a ceny bardzo niskie, jak to sprawdze w sierpniu - dam znać.

a w KK mozna cały dzień spedzić w kajaku, odpręża i pewien wysiłek, regeneruje przed kolejnym tygodniem w pracy!!!

mieliśmy razem popływać , co jest ???

Wysłany: |27 Lip 2007|, 2007 11:16

Mzewa, Czy to chodzi o ten ośrodek koło boiska i dzialek w januszkowicach? taki fajny, pod lasem?

Wysłany: |27 Lip 2007|, 2007 11:27

tak, jest tam bar, można pograć w darta, piłkarzyki, mają niezłe nagłośnienie, super boisko do siatkówki plażowej i wstęp 2 złote, za rozbicie namiotu 7 zł od osoby, za domek 15 zł od osoby (jednak na razie nie ma wolnych domków).
Ostatnio zmieniony przez mzewa |30 Lip 2007|, 2007 08:49, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: |27 Lip 2007|, 2007 11:39

no mielismy poplywac. a jakis wstepny termin byl nawet ustalony na pierwszy weekend sierpnia. ale nie wiem co z tego bo malo osob sie wypowiedzialo.

Wysłany: |27 Lip 2007|, 2007 14:19

Pomogła: 9 razy
Polecam wyjazd do Słowacji,np do Tatralandii.

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 07:29

coz ciekawego mozna tam porobic jakas fajnie sie zabawic cos wiecej mozna?

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 07:53

w Tatralandi jest superancki Aquapark z wodą termalną i kilunastoma basenami oraz zjeżdżalniami , nie byłam, ale wiele dobrego czytałam.

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 08:51

Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 6 razy
a mi także polecano tatralandie kiedyś :mrgreen:
niestety nie byłam ale widziałam zdjęcia i dużo o tym czytałam....

macie link....
mmm......poprostu bomba :-D

http://www.liptovtravel.c...atralandia.html

01.jpg
Plik ściągnięto 4132 raz(y) 44,78 KB

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 08:54

no wyglada to imponujaco. pewnie mozna tam dobrze i aktywnie spedzic czas. ja i tak proponowalbym jakis weekendowy wypad z grubka ludzi znajomych z gitarka ogniskiem pod namioty zaszyc sie gdzies w zacisznym miejscu.

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 09:12

Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 6 razy
eee milka no te namioty to na pewno!! mówil Wam Przemek??
Titi teraz bedzie mieć wolne to teraz czekamy tylko na ładną pogode i jedziemy :mrgreen:
a taralania jest świetna:
Tatralandia oferuje codziennie możliwość kąpieli w 6 basenach termalnych (2 baseny kryte), z mineralną wodą leczniczą o temperaturze od 28-39° C i z mnóstwem innych atrakcji. Codziennie odbywają się liczne konkursy, można uprawiać aqua aerobik, lub pływać na aqua pontonach. Solidną dawkę adrenaliny zapewniają 4 rury – Volcano, Rocket, Snake, OKEY No-Limits.
Podczas sezonu letniego do dyspozycji jest 9 termalnych basenów z atrakcjami wodnymi - tory pływackie, wodna ściana wspinaczkowa, masaże, łóżka wodne, grzybki wodne, tryskające strumienie wody, prądy wodne, huśtawka wodna, siatkówka i koszykówka wodna, dziecięce ślizgawki i 20 rur i zjeżdżalni. W Tatralandii znajduje się Anakonda - najdłuższa rura na Słowacji, Rollercoaster - pierwszy raftingowa rura na Słowacji, Free Fall - najbardziej stroma rura na Słowacji i wiele innych, które gwarantują świetną zabawę.

Świat witalny Tatra-Therm-Vital najlepszy kompleks 16 parowych, wodnych i masujących kąpieli, saun i zabiegów jest idealnym miejscem dla zrelaksowania się po ciężkim dniu. Tatralandę opuścicie Państwo jak nowonarodzeni.

reszta w linku a te info to dla tych korzystających z telefonów :mrgreen: :lol:
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich!"

Wysłany: |30 Lip 2007|, 2007 09:16

My czekamy na długi weekend na koniec października. Wreszcie będziemy mogli spędzić teochę czasu razem. Jest bardzo fajna okazja / Dawno nie byliśmy nad Bałtykiem. Dzieci się cieszą bo nigdy nie brały udziału w Halloween. To dla nich całkiem nowe doświadczenie będzie. A i dla dorosłych przygotowano bogatą ofertę.
Ostatnio zmieniony przez peto |5 Mar 2018|, 2018 15:27, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: |8 Paź 2017|, 2017 15:01

Wrocław <3
[Sygnaturka uaktywni się automatycznie po napisaniu 10 postów.]

Wysłany: |3 Sty 2018|, 2018 10:45

Jeżeli chodzi o wypady weekendowe to ja osobiście lubię zwiedzać Małopolskę, zwłaszcza tereny górzyste i szlaki ;) Miesiąc temu byłem na Trzech Koronach, a teraz wbieram się na Babią Górę.

Wysłany: |13 Lip 2018|, 2018 13:43
Odpowiedz do tematu