Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Majówka - gdzie spędzić 2-3 dni?
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 15:06Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

Podajcie jakieś ciekawe miejsca na spędzenie majówki, myślałem o pradziadzie jako jeden dzień ale wolał bym coś 2-3 dniowego (najlepiej 2 dniowe) i też nie bardzo daleko ;]

Wysłany: |25 Kwi 2014|, 2014 20:01

Zaproszone osoby: 10
zapraszam do siebie - planuję na ten czas malowanie :roll:

Wysłany: |25 Kwi 2014|, 2014 20:40

peto napisał/a:
zapraszam do siebie - planuję na ten czas malowanie

Współczucia ..... częściowo mam to już za sobą, został tylko korytarz>

A co do wyjazdu, to może Wisła - blisko, fajne okolice, obok Ustroń.

Wysłany: |26 Kwi 2014|, 2014 06:53

Zakopane ;-) + 1 Maja koncert CJT w Bukowinie Tatrzańskiej.
„Pomocną rękę należy podać tym, którzy mądrze walczą, a nie mogą dać sobie rady.” - Stanisław Grzesiuk

Wysłany: |26 Kwi 2014|, 2014 08:51

Pomogła: 4 razy
ja tez myslalam o zakopanym ale tam jest tak tloczno i drogo :-) . moze lepiej Rabka :-) . doskonala baza wypadowa do zwiedzania zamkow i okolic

Wysłany: |26 Kwi 2014|, 2014 08:58

Nie ma tragedii wystarczy zboczyć z Krupówek i ceny już się normują ;-) A jedzonko przy góralskiej muzyce live smakuje 100 razy lepiej ;-)
„Pomocną rękę należy podać tym, którzy mądrze walczą, a nie mogą dać sobie rady.” - Stanisław Grzesiuk

Wysłany: |26 Kwi 2014|, 2014 09:55

Zaproszone osoby: 14
Pomogła: 21 razy
Ja pojechałabym "jak zawsze" na majówkę w Jurę Krakowsko-Częstochowską, zamki, skałki, rower - nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba...

Wysłany: |28 Kwi 2014|, 2014 07:40

sibit napisał/a:
A jedzonko przy góralskiej muzyce live smakuje 100 razy lepiej
Ja bym uważał z jedzeniem w Zakopcu. Warto wcześniej sprawdzić jak daleko jest pogotowie.
Man muss immer auf der Hut sein

Wysłany: |28 Kwi 2014|, 2014 12:25

Mam sprawdzone miejsce ;-)

Wysłany: |28 Kwi 2014|, 2014 14:21

To gratuluję ;) Moja ocena zakopca jako całości nie nadaje się do umieszczenia na forum z uwagi na naruszenie licznych postanowień regulaminu i możliwego bana od Admina;) No może tylko Teatr Witkacego się obroni.... W każdym razie - u mnie Zakopane jest skreślone raz na zawsze.

Uwielbiam za to Sudety, zwłaszcza Kotlinę Kłodzką (nomen omen bardzo dobre, niedalekie, miejsce na majówkę) i jeleniogórską.
Man muss immer auf der Hut sein

Wysłany: |29 Kwi 2014|, 2014 07:28

dla wszystkich, którzy nie wybierają się w dalekie podróże oferta miasta Kędzierzyn-Koźle i miasteczek ościennych na majówkowy weekend
http://info.radiopark.com...erwis-specjalny

wychodzi na to, że powinnam pojechać do Oławy... gdzie
Cytat:
wystąpią: This great end, Őszibarack, Kim Nowak
albo do Nysy gdzie
Cytat:
odbędzie się biesiada - darmowy poczęstunek potrawami z Europy m.in. pizza, kołacz śląski, żurek śląski, chleb ze smalcem i ogórkiem, sałatka grecka, degustacja win z różnych krajów m.in. z Portugalii, Hiszpanii, Węgier.
albo do Głogówka gdzie
Cytat:
odbędzie się targ staroci

osiołkowi w żłoby dano... :-(

Wysłany: |29 Kwi 2014|, 2014 09:01

Albo można udać się do Parku Pojednania, gdzie odbędzie się występ naprędce skonstruowanych chórów, wystawionych (przymusowo) przez wszystkie szkoły ponadgimnazjalne. Repertuar to pieśni patriotyczne, w których o ile się nie mylę młodzież jakoś specjalnie nie gustuje.

Na moje oko zabawa dla widzów będzie przednia.

Rozpisany program majówki: http://www.kkozle.pl/info...ii-Europejskiej

Wysłany: |29 Kwi 2014|, 2014 10:22

Ja byłem niedawno w Szczawnicy i jazda rowerem tamże (m.in. przełom Dunajca, zamek w Niedzicy) oraz inne atrakcje (organy Hasiora, skansen w Czorsztynie) przypadły mi do gustu.
Majówkę planowałem we Lwowie, ale część ekipy spękała :mrgreen:
Awaryjnie więc postanowiłem wybrać się z rowerem do... Zgorzelca. Zamierzam spenetrować szlaki rowerowe zachodnich sąsiadów, właśnie kupiłem fajną acz drogą (27 zł) niemiecką mapę rowerową, w planie m.in. Drezno, Budziszyn, Żytawa i park Mużakowski.

Wysłany: |29 Kwi 2014|, 2014 11:59

mn - polecano mi Drezno jako przykład wspaniale odświeżonej architektury miejskiej

Czy do Szczawnicy jechałeś pociągiem ? byłam w tamtych rejonach samochodem bez rowerka, ale chętnie zabrałabym się jeszcze raz PKP-em z rowerami.

Wysłany: |29 Kwi 2014|, 2014 13:24

mn napisał/a:
Ja byłem niedawno w Szczawnicy i jazda rowerem tamże (m.in. przełom Dunajca, zamek w Niedzicy) oraz inne atrakcje (organy Hasiora, skansen w Czorsztynie) przypadły mi do gustu.
Majówkę planowałem we Lwowie, ale część ekipy spękała :mrgreen:
Awaryjnie więc postanowiłem wybrać się z rowerem do... Zgorzelca. Zamierzam spenetrować szlaki rowerowe zachodnich sąsiadów, właśnie kupiłem fajną acz drogą (27 zł) niemiecką mapę rowerową, w planie m.in. Drezno, Budziszyn, Żytawa i park Mużakowski.
ze zgorzelca do drezna rowerem ? Na ile dni ta wyprawa?

Wysłany: |29 Kwi 2014|, 2014 17:14
Odpowiedz do tematu