Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Wynajęcie samochodu w Krakowie
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 15:27Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

Na ten temat mam zerową wiedzę ale może ktoś mi doradzi co zrobić. Mianowicie brat mnie poprosił o wynajecie dla niego na kilka dni samochodu w Krakowie ponieważ przylatuje do Poslki z UK. Doradzicie gdize konkretnie mają dobre ceny na wynajem samoichodu? W jakiej wypożyczalni?

Wysłany: |22 Sie 2017|, 2017 11:43

Zorientuj się w Rent a car:
http://krakow-rentacar.pl/

Dobra, porządna wypożyczalnia samochodów. Mają tam auta na wynajem w dobrych cenach tak wiec powinieneś znaleźć coś dla brata (nie wiem jakiej wielkości samochód chce wynajać). Jest to jednak dość popularne miejsce, tak wieć lepiej jest wynajać auto z wyprzedzeniem
Nie ma probelmu przy podpisywaniu umowy. Nie ma również problemu ze zdaniem ( są krótkie oględziny i to wszystko).

Wysłany: |22 Sie 2017|, 2017 12:35

Mi bardzo przypadła do gustu oferta Lublin?! poważnie?!, bezproblemowo podstawiają mi auto w wybrane miejsce i mogę podróżować w komfortowych warunkach.
Ostatnio zmieniony przez peto |5 Kwi 2018|, 2018 07:46, w całości zmieniany 1 raz  

Wysłany: |4 Kwi 2018|, 2018 12:39

Jeśli chodzi o Kraków to proponuję CAR-RENTAL.PL: https://car-rental.pl/kontakt/wypozyczalnia-samochodow-krakow-balice/. Bez problemu podstawiają auto na lotnisko w Balicach. Jak wracałem z UK to się o tym przekonałem :)

Wysłany: |28 Maj 2018|, 2018 11:05
Odpowiedz do tematu