Forum miasta Kędzierzyn-Koźle | www.ForumKK.pl :: Zobacz temat - Sławięcice a powódź
Witamy na ForumKK.pl - forum społecznosci miasta Kędzierzyn-Kozle Dzis jest r. / godzina: 16:48Jestesmy także na:Dołšcz do nas na Facebooku!Dołšcz do nas na NK!

Poprzedni temat «» Następny temat

Dzień dobry wszystkim

Zastanawiam się nad zakupem domu w Sławięcicach tylko nie mam praktycznie żadnej wiedzy na temat tej dzielnicy.

Czy potraficie mi powiedzieć czy Sławięcice były kiedyś zalane? Interesują mnie okolice przy rz. Kłodnicy

Z góry dziękuję

P.s Jeżeli założyłem temat nie w tym dziele to proszę go przenieść w odpowiednie miejsce ;)

Wysłany: |21 Sty 2016|, 2016 21:53

Zaproszone osoby: 14
Pomogła: 21 razy
Nie kojarzę żadnej powodzi w Sławięcicach, ale poczekajmy, niech inni się wypowiedzą.

Wysłany: |22 Sty 2016|, 2016 07:36

Już wszystko wiem

Byłem zrobiłem wywiad z mieszkańcami i okazuje się że Kłodnica w niektórych miejscach potrafi wylać

Wysłany: |22 Sty 2016|, 2016 17:22

kuba84 napisał/a:
Już wszystko wiem

Byłem zrobiłem wywiad z mieszkańcami i okazuje się że Kłodnica w niektórych miejscach potrafi wylać

Pewnie zaraz mnie tu zjedzą, ale...

...Przed zakupem domu w Sławięcicach polecam zapoznać się z różą wiatrów i topografią Kędzierzyna-Koźla (ze szczególnym uwzględnieniem wzajemnego położenia Sławięcic i Blachowni)

Wysłany: |23 Sty 2016|, 2016 16:00

Ok dzięki za podpowiedź

Wysłany: |25 Sty 2016|, 2016 20:24

Pomogła: 4 razy
znalazleś ten dom?

ostatni po prawej jest do kupienia przy drodze na ujazd... i jak wjezdzasz do Slawiecic to pierwsza uliczka w prawo i bialy blizniak za sadownikiem.

Wysłany: |16 Maj 2016|, 2016 07:42
Odpowiedz do tematu